Date State Course Race Grade Age/Sex Distance Winner
20200101 VIC Flemington Standish Handicap G3 3up 1200T Halvorsen
20200104 WA Ascot La Trice Classic G3 3upfm 1800T Perfect Jewel
20200104 WA Ascot Perth Cup G2 3up 2400T Mississippi Delta
20200124 VIC Moonee Valley Australia Stakes (Stanley Wootton Stakes) G2 3up 1200T Scales of Justice
20200125 VIC Caulfield Blue Diamond Preview (F) G3 2yof 1000T A Beautiful Night
20200201 NSW Royal Randwick Widden Stakes G3 2yof 1100T Away Game
20200201 NSW Royal Randwick Canonbury Stakes G3 2yocg 1100T Prague
20200201 NSW Royal Randwick Expressway Stakes G2 3up 1200T Standout
20200201 VIC Caulfield Chairman’s Stakes G3 2yo 1000T Mildred
20200201 VIC Caulfield Manfred Stakes G3 3yo 1200T Super Seth
20200208 NSW Warwick Farm Eskimo Prince Stakes G3 3yo 1200T
20200208 VIC Caulfield Kevin Hayes Stakes (Boronia Stakes) G3 3yof 1200T How Womantic
20200208 VIC Caulfield Blue Diamond Prelude (F) G2 2yof 1100T Letzbeglam
20200208 VIC Caulfield Blue Diamond Prelude (C&G) G3 2yocg 1100T Hanseatic
20200208 VIC Caulfield Autumn Stakes G2 3yo 1400T Microphone
20200208 VIC Caulfield Rubiton Stakes G2 3up 1100T Anaheed
20200208 VIC Caulfield T.S. Carlyon Cup G3 3up 1600T Miss Siska
20200208 VIC Caulfield C.F. Orr Stakes G1 3up 1400T Alabama Express
20200208 VIC Caulfield Geoffrey Belmaine Stakes G3 4upm 1200T Sylvia’s Mother
20200209 TAS Hobart Bow Mistress Trophy G3 3upfm 1200T Zargos
20200209 TAS Hobart Hobart Cup G3 3up 2400T Toorak Affair
20200215 NSW Randwick Southern Cross Stakes (Frederick Clissold Stakes) G3 3up 1200T Special Reward
20200215 NSW Randwick Light Fingers Stakes G2 3yof 1200T Flit
20200215 NSW Randwick Apollo Stakes G2 3up 1400T Alizee
20200215 NSW Randwick Triscay Stakes G3 4upm 1200T Sweet Deal
20200215 VIC Flemington C S Hayes Stakes (The Debonair) G3 3yocg 1400T Alligator Blood
20200215 VIC Flemington Black Caviar Lightning (VRC Lightning Stakes) G1 3up 1000T Gytrash
20200215 VIC Flemington The Vanity G3 3yof 1400T Bonvicini
20200221 VIC Moonee Valley Typhoon Tracy Stakes G3 3yof 1200T Ms Catherine
20200222 NSW Rosehill Silver Slipper Stakes G2 2yo 1100T Farnan
20200222 NSW Rosehill Millie Fox Stakes G2 3upfm 1300T Savatiano
20200222 NSW Rosehill Hobartville Stakes G2 3yo 1400T Brandenburg
20200222 VIC Caulfield Caulfield Autumn Classic G2 3yo 1800T Adelaide Ace
20200222 VIC Caulfield Zeditave Stakes G3 3yo 1200T He’ll Haunt Us
20200222 VIC Caulfield Mannerism Stakes G3 4upm 1400T Greysful Glamour
20200222 VIC Caulfield Angus Armanasco Stakes G2 3yof 1400T La Tene
20200222 VIC Caulfield Futurity Stakes G1 3up 1400T Streets Of Avalon
20200222 VIC Caulfield Blue Diamond Stakes G1 2yo 1200T Tagaloa
20200222 VIC Caulfield Oakleigh Plate G1 3up 1100T Pippie
20200222 VIC Caulfield Peter Young Stakes (St. George Stakes) G2 3up 1800T Miss Siska
20200226 TAS Launceston Vamos Stakes G3 3upfm 1400T Deroche
20200226 TAS Launceston Launceston Cup G3 3up 2400T Home By Midnight
20200229 NSW Randwick Sweet Embrace Stakes G2 2yof 1200T Hungry Heart
20200229 NSW Randwick Skyline Stakes G2 2yocg 1200T Mamaragan
20200229 NSW Randwick Liverpool City Cup G3 3up 1300T Quackerjack
20200229 NSW Randwick Guy Walter Stakes (Wiggle Stakes) G2 4upm 1400T Dawn Dawn
20200229 NSW Randwick Surround Stakes G1 3yof 1400T Probabeel
20200229 NSW Randwick Chipping Norton Stakes G1 3up 1600T Te Akau Shark
20200229 VIC Flemington Frances Tressady Stakes G3 3upfm 1400T Sylvia’s Mother
20200229 VIC Flemington Shaftsbury Avenue Handicap G3 3up 1400T Blazejowski
20200229 VIC Flemington Australian Guineas G1 3yo 1600T Alligator Blood
20200229 VIC Flemington Blamey Stakes G2 3up 1600T Fifty Stars
20200229 SA Morphettville Lord Reims Stakes G3 3up 2600T Eperdument
20200306 NSW Newcastle Newcastle Newmarket Handicap G3 3up 1400T Special Reward
20200307 NSW Randwick Wenona Girl Quality G3 4upm 1200T Fasika
20200307 NSW Randwick Todman Stakes G2 2yocg 1200T Farnan
20200307 NSW Randwick Reisling Stakes G2 2yof 1200T Dame Giselle
20200307 NSW Randwick Canterbury Stakes G1 3up 1300T The Bostonian
20200307 NSW Randwick Challenge Stakes G2 3up 1000T Nature Strip
20200307 NSW Randwick Randwick Guineas G1 3yo 1600T Shadow Hero
20200307 NSW Randwick Aspiration Quality G3 3upfm 1600T Nettoyer
20200307 VIC Flemington Thoroughbred Breeders Stakes G3 2yof 1200T Minhaaj
20200307 VIC Flemington VRC Sires’ Produce Stakes G2 2yo 1400T Lunar Fox
20200307 VIC Flemington Schweppervescence Trophy (Matron Stakes) G3 3upfm 1600T Paint The Town Two
20200307 VIC Flemington Newmarket Handicap G1 3up 1200T Bivouac
20200307 VIC Flemington A.V. Kewney Stakes G2 3yof 1400T Rubisaki
20200307 VIC Flemington Australian Cup G1 3up 2000T Fifty Stars
20200308 NSW Canberra Black Opal Stakes G3 2yo 1200T Barbaric
20200309 SA Morphettville Adelaide Cup G2 3up 3200T King Of Leogrance
20200313 NSW Kembla Grange Kembla Grange Classic (Keith F. Nolan Classic) G3 3yof 1600T Asiago
20200313 VIC Moonee Valley Alister Clark Stakes G2 3yo 2040T Nonconformist
20200314 NSW Rosehill Pago Pago Stakes G3 2yocg 1200T Prague
20200314 NSW Rosehill Magic Night Stakes G3 2yof 1200T Thermosphere
20200314 NSW Rosehill Maurice McCarten Stakes G3 3up 1100T Star Of The Seas
20200314 NSW Rosehill Phar Lap Stakes G2 3yo 1500T Funstar
20200314 NSW Rosehill Ajax Stakes G2 3up 1500T Imaging
20200314 NSW Rosehill Coolmore Classic (TAD Kennedy Stakes) G1 3upfm 1500T Con Te Partiro
20200314 NSW Rosehill Sky High Stakes G3 3up 2000T Master Of Wine
20200320 VIC Moonee Valley Alexandra Stakes G3 3yof 1600T Paradee
20200320 VIC Moonee Valley William Reid Stakes G1 3up 1200T Loving Gaby
20200320 VIC Moonee Valley Sunline Stakes (Diamond Jubilee Stakes) G2 3upfm 1600T Mamzelle Tess
20200321 NSW Rosehill N.E. Manion Cup G3 3up 2400T Young Rascal
20200321 NSW Rosehill Epona Stakes G3 3upfm 1900T Missybeel
20200321 NSW Rosehill Ranvet Stakes G1 3up 2000T Addeybb
20200321 NSW Rosehill George Ryder Stakes G1 3up 1500T Dreamforce
20200321 NSW Rosehill Rosehill Guineas G1 3yo 2000T Castelvecchio
20200321 NSW Rosehill Golden Slipper G1 2yo 1200T Farnan
20200321 NSW Rosehill The Galaxy G1 3up 1100T I Am Excited
20200321 NSW Rosehill Birthday Card Stakes G3 3upfm 1200T Miss Exfactor
20200321 WA Ascot Gimcrack Stakes G3 2yof 1100T Starfield Impact
20200328 NSW Rosehill T.L. Baillieu Handicap (The Schweppervescence) G3 2yo 1400T Holyfield
20200328 NSW Rosehill Tulloch Stakes G2 3yocg 2000T Quick Thinker
20200328 NSW Rosehill Neville Sellwood Stakes G3 4up 2000T Night’s Watch
20200328 NSW Rosehill Star Kingdom Stakes G3 3up 1200T Vegadaze
20200328 NSW Rosehill H. E. Tancred Stakes G1 3up 2400T Verry Elleegant
20200328 NSW Rosehill Vinery Stud Stakes (Storm Queen Stakes) G1 3yof 2000T Shout The Bar
20200328 NSW Rosehill Emancipation Stakes G2 3upfm 1500T Positive Peace
20200328 NSW Rosehill Doncaster Prelude (Royal Parma Stakes) G3 3up 1500T Cascadian
20200328 WA Ascot W.A. Oaks G3 3yof 2400T Tuscan Queen
20200404 NSW Randwick Kindergarten Stakes G3 2yo 1100T Doubtland
20200404 NSW Randwick Carbine Club Stakes (ATC) G3 3yo 1600T Entente
20200404 NSW Randwick Adrian Knox Stakes G3 3yof 2000T Colette
20200404 NSW Randwick Chairman’s Quality G2 3up 2600T Raheen House
20200404 NSW Randwick ATC Sires’ Produce Stakes G1 2yo 1400T King’s Legacy
20200404 NSW Randwick Australian Derby G1 3yo 2400T Quick Thinker
20200404 NSW Randwick TJ Smith Stakes G1 3up 1200T Nature Strip
20200404 NSW Randwick Doncaster Mile (Doncaster Handicap) G1 3up 1600T Nettoyer
20200404 NSW Randwick P J Bell Stakes G3 3yof 1200T Rubisaki
20200404 WA Ascot Karrakatta Plate G2 2yo 1200T Ima Single Man
20200411 NSW Randwick Percy Sykes Stakes (Keith Mackay Handicap) G2 2yof 1200T Away Game
20200411 NSW Randwick Arrowfield 3YO Sprint (Royal Sovereign Stakes) G2 3yo 1200T Splintex
20200411 NSW Randwick ATC Australian Oaks G1 3yof 2400T Colette
20200411 NSW Randwick Sydney Cup G1 3up 3200T Etah James
20200411 NSW Randwick Queen Elizabeth Stakes G1 3up 2000T Addeybb
20200411 NSW Randwick Coolmore Legacy (Queen of the Turf Stakes) G1 3upfm 1600T Con Te Partiro
20200411 NSW Randwick Sapphire Stakes G2 3upfm 1200T White Moss
20200411 VIC Caulfield Easter Cup G3 3up 2000T Inverloch
20200411 VIC Caulfield Victoria Handicap G3 3up 1400T Bam’s On Fire
20200411 WA Ascot WATC Derby G2 3yo 2400T Tuscan Queen
20200418 NSW Randwick James H B Carr Stakes G3 3yof 1400T Rubisaki
20200418 NSW Randwick Frank Packer Plate G3 3yo 2000T Kinane
20200418 NSW Randwick Champagne Stakes G1 2yo 1600T King’s Legacy
20200418 NSW Randwick Japan Racing Association Plate G3 3up 2000T Life Less Ordinary
20200418 NSW Randwick All Aged Stakes G1 3up 1400T Tofane
20200418 NSW Randwick Hall Mark Stakes G3 3up 1200T Greyworm
20200418 SA Morphettville R.N. Irwin Stakes G3 3up 1100T Gytrash
20200418 SA Morphettville Schweppervescence Stakes (Auraria Stakes) G3 3yof 1800T Silent Sovereign
20200418 WA Ascot WA Sires’ Produce Stakes G3 2yo 1400T Watch Me Dance
20200425 NSW Hawkesbury Hawkesbury Crown G3 3upfm 1300T Sweet Scandal
20200425 NSW Hawkesbury Hawkesbury Guineas G3 3yo 1400T Dawn Passage
20200425 NSW Hawkesbury Hawkesbury Gold Cup G3 3up 1600T Amangiri
20200425 SA Morphettville Breeders’ Stakes G3 2yo 1200T Ecumenical
20200425 SA Morphettville SA Chairman’s Stakes G3 3yo 2000T Dalasan
20200502 SA Morphettville Queen of the South Stakes G2 3upfm 1600T Shrouded In Mist
20200502 SA Morphettville Euclase Stakes G2 3yo 1200T Xilong
20200502 SA Morphettville Schweppes Oaks (Australasian Oaks) G1 3yof 2000T Toffee Tongue
20200502 SA Morphettville Robert Sangster Stakes G1 3upfm 1200T Bella Vella
20200502 SA Morphettville D.C. McKay Stakes G3 3up 1100T Jungle Edge
20200502 WA Ascot Northam Stakes G3 3up 1100T Fabergino
20200509 QLD Doomben BRC Sprint G3 3up 1350T Tambo’s Mate
20200509 SA Morphettville SA Sires’ Produce Stakes G3 2yo 1400T Ringbolt
20200509 SA Morphettville South Australian Derby G1 3yo 2500T Russian Camelot
20200516 NSW Rosehill Dark Jewel Classic G3 3upfm 1400T Irithea
20200516 QLD Gold Coast Ken Russell Memorial Classic G3 3up 1200T Wisdom Of Water
20200516 QLD Gold Coast Gold Coast Guineas G3 3yo 1200T Hightail
20200516 SA Morphettville National Stakes (SAJC) G3 2yo 1200T Extra Time
20200516 SA Morphettville SA Fillies Classic G3 3yof 2500T Realm Of Flowers
20200516 SA Morphettville R A Lee Stakes G3 3up 1600T Chapel City
20200516 SA Morphettville The Goodwood (Goodwood Handicap) G1 3up 1200T Trekking
20200516 SA Morphettville Proud Miss Stakes G3 3upfm 1200T Humma Humma
20200523 QLD Eagle Farm Champagne Classic G2 2yo 1200T Rothfire
20200523 QLD Eagle Farm Gunsynd Classic G3 3yo 1800T Supergiant
20200523 QLD Eagle Farm Victory Stakes G2 3up 1200T Victorem
20200530 QLD Doomben BRC Chairman’s Handicap G3 3up 2000T Le Juge
20200530 QLD Doomben Fred Best Classic G3 3yo 1350T Dawn Passage
20200530 WA Belmont Belmont Sprint G3 2up 1400T Perfect Jewel
20200606 QLD Eagle Farm Rough Habit Plate G3 3yo 2200T Ballistic Boy
20200606 QLD Eagle Farm J.J. Atkins Plate G1 2yo 1400T Rothfire
20200606 QLD Eagle Farm Stradbroke Handicap G1 3up 1400T Tyzone
20200613 QLD Eagle Farm Tattersall’s Cup G3 3up 2400T Brimham Rocks
20200613 QLD Eagle Farm The Roses (Doomben Roses) G2 3yof 1800T Vanna Girl
20200613 QLD Eagle Farm Eagle Farm Mile G3 3up 1600T Gaulois
20200613 QLD Eagle Farm Dane Ripper Stakes G2 3upfm 1400T Love You Lucy
20200613 WA Belmont Hyperion Stakes G3 3up 1600T Perfect Jewel
20200627 QLD Doomben Premier’s Cup G3 3up 2200T Another Dollar
20200627 QLD Doomben Sapphire Stakes G3 3up 1600T Sure Knee
20200627 WA Belmont Strickland Stakes G3 3up 2000T Material Man
20200711 VIC Caulfield Sir John Monash Stakes G3 3up 1100T Jungle Edge
20200711 QLD Sunshine Coast Winx Guineas (Sunshine Coast Guineas) G3 3yo 1600T Wapiti
20200725 VIC Caulfield Bletchingly Stakes G3 3up 1200T Viridine
2020-2021 Season
20200808 NSW Rosehill Missile Stakes G2 3up 1200T Eduardo
20200808 VIC Flemington Aurie’s Star Handicap G3 3up 1200T Home Of The Brave
20200815 NSW Randwick Up and Coming Stakes G3 3yo 1300T North Pacific
20200815 VIC Caulfield Vain Stakes G3 3yocg 1100T Our Playboy
20200815 VIC Caulfield Quezette Stakes G3 3yof 1100T Bella Nipotina
20200815 VIC Caulfield P.B. Lawrence Stakes (J. J. Liston Stakes) G2 3up 1400T Savatiano
20200815 SA Morphettville Spring Stakes (SAJC) G3 3up 1200T Behemoth
20200822 NSW Randwick Silver Shadow Stakes G2 3yof 1200T Dame Giselle
20200822 NSW Randwick Show County Quality G3 3up 1200T Roheryn
20200822 NSW Randwick Toy Show Quality G3 3upfm 1100T Sweet Deal
20200822 NSW Randwick Winx Stakes (Warwick Stakes) G1 3up 1400T Verry Elleegant
20200829 NSW Rosehill San Domenico Stakes G3 3yo 1100T Anders
20200829 NSW Rosehill Ming Dynasty Quality G3 3yo 1400T Holyfield
20200829 NSW Rosehill Premier’s Cup G3 3up 1900T Mugatoo
20200829 VIC Caulfield The Heath 1100 Stakes G3 3up 1100T Diamond Effort
20200829 VIC Caulfield H.D.F. McNeil Stakes G3 3yo 1200T Immortal Love
20200829 VIC Caulfield Memsie Stakes G1 3up 1400T Behemoth
20200829 VIC Caulfield W.W. Cockram Stakes G3 4upm 1200T Perfect Jewel
20200905 NSW Randwick Concorde Stakes G3 3up 1000T Gytrash
20200905 NSW Randwick Furious Stakes G2 3yof 1200T Dame Giselle
20200905 NSW Randwick Chelmsford Stakes G2 3up 1600T Mister Sea Wolf
20200905 NSW Randwick Tramway Stakes G2 3up 1400T Dreamforce
20200905 VIC Moonee Valley McEwen Stakes (Ian McEwen Trophy) G2 3up 1000T Bella Vella
20200905 VIC Moonee Valley John F. Feehan Stakes G2 3up 1600T Humidor
20200912 NSW Rosehill The Run to the Rose G2 3yo 1200T Rothfire
20200912 NSW Rosehill Theo Marks Stakes G2 3up 1300T Wild Planet
20200912 NSW Rosehill Sheraco Stakes G2 3upfm 1200T Haut Brion Her
20200912 VIC Flemington Let’s Elope Stakes G2 4upm 1400T Pretty Brazen
20200912 VIC Flemington Bobbie Lewis Quality G2 4up 1200T Zoutori
20200912 VIC Flemington Makybe Diva Stakes G1 3up 1600T Fierce Impact
20200912 VIC Flemington Danehill Stakes G2 3yo 1200T Doubtland
20200918 NSW Newcastle Cameron Handicap G3 3up 1500T Rock
20200918 NSW Newcastle Newcastle Gold Cup G3 3up 2300T Mugatoo
20200918 NSW Newcastle Tibbie Stakes G3 3upfm 1400T All Saints’ Eve
20200919 NSW Randwick Tea Rose Stakes G2 3yof 1400T Dame Giselle
20200919 NSW Randwick Bill Ritchie Handicap G3 3up 1400T Probabeel
20200919 NSW Randwick George Main Stakes G1 3up 1600T Kolding
20200919 NSW Randwick The Shorts G2 3up 1100T Classique Legend
20200919 NSW Randwick Kingston Town Stakes G3 3up 2000T Taikomochi
20200919 VIC Caulfield MRC Foundation Cup (Naturalism Stakes) G3 3up 2000T Orderofthegarter
20200919 VIC Caulfield Sir Rupert Clarke Stakes (Invitation Stakes) G1 3up 1400T Behemoth
20200919 VIC Caulfield How Now Stakes G3 4upm 1200T Felicia
20200925 VIC Moonee Valley Bill Stutt Stakes (Moonee Valley Stakes) G2 3yo 1600T Glenfiddich
20200925 VIC Moonee Valley Scarbrough Stakes (Champagne Stakes) G3 3yof 1200T Swats That
20200925 VIC Moonee Valley JRA Cup G3 3up 2040T Al Galayel
20200925 VIC Moonee Valley Charter Keck Cramer Moir Stakes (A. J. Moi Stakes) G1 3up 1000T Pippie
20200925 VIC Moonee Valley W. H. Stocks Stakes G2 4upm 1600T Mystic Journey
20200926 NSW Rosehill Colin Stephen Quality G3 3up 2400T Attorney
20200926 NSW Rosehill Gloaming Stakes G3 3yo 1800T Love Tap
20200926 NSW Rosehill Shannon Stakes G2 3up 1500T I Am Superman
20200926 NSW Rosehill Golden Rose Stakes G1 3yo 1400T Ole Kirk
20200926 NSW Rosehill Golden Pendant G2 3upfm 1400T Subpoenaed
20200926 VIC Caulfield Caulfield Guineas Prelude G3 3yocg 1400T Crosshaven
20200926 VIC Caulfield Thousand Guineas Prelude (Tranquil Star Stakes) G2 3yof 1400T Instant Celebrity
20200926 VIC Caulfield Underwood Stakes G1 3up 1800T Russian Camelot
20201003 NSW Randwick Gimcrack Stakes G3 2yof 1000T Enthaar
20201003 NSW Randwick Breeders’ Plate G3 2yocg 1000T Shaquero
20201003 NSW Randwick Hill Stakes G2 3up 2000T Kolding
20201003 NSW Randwick Flight Stakes G1 3yof 1600T Montefilia
20201003 NSW Randwick Premiere Stakes G2 3up 1200T Libertini
20201003 NSW Randwick Epsom Handicap G1 3up 1600T Probabeel
20201003 NSW Randwick The Metropolitan G1 3up 2400T Mirage Dancer
20201003 VIC Flemington Gilgai Stakes (Baguette Stakes) G2 3up 1200T Zoutori
20201003 VIC Flemington Edward Manifold Stakes G2 3yof 1600T Thermosphere
20201003 VIC Flemington The Bart Cummings G3 3up 2500T Persan
20201003 VIC Flemington Turnbull Stakes G1 4up 2000T Verry Elleegant
20201003 VIC Flemington Rose of Kingston Stakes G2 4upm 1400T Sierra Sue
20201010 NSW Randwick Roman Consul Stakes G2 3yo 1200T Wild Ruler
20201010 NSW Randwick Stan Fox Stakes G2 3yo 1500T Peltzer
20201010 NSW Randwick Spring Champion Stakes G1 3yo 2000T Montefilia
20201010 NSW Randwick Angst Stakes G3 4upm 1600T Emeralds
20201010 VIC Caulfield Maroona Stakes (Thoroughbred Club Stakes) G3 3yof 1200T Swats That
20201010 VIC Caulfield Northwood Plume Stakes G3 4upm 1200T Fiesta
20201010 VIC Caulfield Schillaci Stakes G2 3up 1100T Dirty Work
20201010 VIC Caulfield Neds Stakes (Caulfield Stakes) G1 3up 2000T Arcadia Queen
20201010 VIC Caulfield The Thousand Guineas G1 3yof 1600T Odeum
20201010 VIC Caulfield Caulfield Guineas G1 3yo 1600T Ole Kirk
20201010 VIC Caulfield Toorak Handicap G1 3up 1600T Mr Quickie
20201010 VIC Caulfield Herbert Power Stakes G2 3up 2400T Chapada
20201014 VIC Caulfield Coongy Cup G3 3up 2000T Nonconformist
20201014 VIC Caulfield Blue Sapphire Stakes G3 3yo 1200T Ranting
20201014 VIC Caulfield Ladies’ Day Vase G3 4upm 1600T Sovereign Award
20201017 NSW Randwick Sydney Stakes G3 3up 1200T Trumbull
20201017 NSW Randwick The Everest 3up 1200T Classique Legend
20201017 NSW Randwick Craven Plate G3 3up 2000T Think It Over
20201017 VIC Caulfield Caulfield Classic G3 3yo 2000T Albarado
20201017 VIC Caulfield Ethereal Stakes G3 3yof 2000T Chica Fuerte
20201017 VIC Caulfield Caulfield Sprint G2 3up 1100T Graff
20201017 VIC Caulfield Moonga Stakes G3 4up 1400T Wild Planet
20201017 VIC Caulfield Caulfield Cup G1 3up 2400T Verry Elleegant
20201017 VIC Caulfield Tristarc Stakes G2 4upm 1400T Madam Rouge
20201017 WA Ascot Northerly Stakes G3 4up 1400T Taxagano
20201021 VIC Geelong Geelong Cup G3 3up 2400T Steel Prince
20201023 VIC Moonee Valley Manikato Stakes G1 3up 1200T Hey Doc
20201024 NSW Randwick The Nivison G3 4upm 1200T Positive Peace
20201024 VIC Moonee Valley Red Anchor Stakes G3 3yo 1200T Portland Sky
20201024 VIC Moonee Valley Moonee Valley Fillies Classic G2 3yof 1600T Yes Baby Yes
20201024 VIC Moonee Valley Powerflo Solutions Stakes (Tesio Stakes) G3 4upm 1600T Sovereign Award
20201024 VIC Moonee Valley Moonee Valley Vase G2 3yo 2040T Cherry Tortoni
20201024 VIC Moonee Valley Crystal Mile G2 3up 1600T Homesman
20201024 VIC Moonee Valley Moonee Valley Gold Cup G2 4up 2500T Miami Bound
20201024 VIC Moonee Valley Cox Plate G1 3up 2040T Sir Dragonet
20201028 VIC Bendigo Bendigo Cup G3 3up 2400T Princess Jenni
20201031 VIC Flemington Carbine Club Stakes G3 3yo 1600T Crosshaven
20201031 VIC Flemington Wakeful Stakes G2 3yof 2000T Victoria Quay
20201031 VIC Flemington Linlithgow Stakes G2 3up 1200T Kemalpasa
20201031 VIC Flemington Lexus Stakes (Hotham Handicap) G3 3up 2500T Ashrun
20201031 VIC Flemington Myer Classic (Empire Rose Stakes) G1 3upfm 1600T Shout The Bar
20201031 VIC Flemington Coolmore Stud Stakes (Ascot Vale Stakes) G1 3yo 1200T September Run
20201031 VIC Flemington Victoria Derby G1 3yo 2500T Johnny Get Angry
20201031 VIC Flemington Cantala Stakes (Kennedy Mile) G1 3up 1600T Yulong Prince
20201031 VIC Flemington Furphy Sprint (Begonia Belle Stakes) G3 3up 1100T Fiesta
20201031 WA Ascot Prince of Wales’s Stakes G3 3up 1000T Valour Road
20201031 WA Ascot Asian Beau Stakes G3 3up 1400T Inspirational Girl
20201103 VIC Flemington Maribyrnong Plate G3 2yo 1000T Finance Tycoon
20201103 VIC Flemington Melbourne Cup G1 3up 3200T Twilight Payment
20201103 VIC Flemington Hong Kong Jockey Club Stakes G3 4upm 1400T Rich Hips
20201105 VIC Flemington Ottawa Stakes G3 2yof 1000T Dosh
20201105 VIC Flemington Kennedy Oaks (VRC Oaks) G1 3yof 2500T Personal
20201105 VIC Flemington Red Roses Stakes G3 3yof 1100T Written Beauty
20201107 NSW Rosehill Hot Danish Stakes (Breeders Classic) G2 3upfm 1400T Savatiano
20201107 VIC Flemington Chatham Stakes G3 3up 1400T Sansom
20201107 VIC Flemington Queen Elizabeth Stakes G3 3up 2600T True Self
20201107 VIC Flemington VRC Sprint Classic (Victoria Racing Club Stakes) G1 3up 1200T Bivouac
20201107 VIC Flemington Matriarch Stakes G2 4upm 2000T Affair To Remember
20201107 VIC Flemington Mackinnon Stakes G1 3up 2000T Arcadia Queen
20201107 WA Ascot Lee Steere Stakes G2 3up 1400T Kay Cee
20201114 NSW Newcastle Spring Stakes (NJC) G3 3yo 1600T The Elanora
20201114 VIC Sandown Kevin Heffernan Stakes G3 3up 1300T Kemalpasa
20201114 VIC Sandown Sandown Stakes G3 3up 1500T Junipal
20201114 VIC Sandown Sandown Guineas G2 3yo 1600T Allibor
20201114 VIC Sandown Zipping Classic (Sandown Classic) G2 3up 2400T Sound
20201114 VIC Sandown Eclipse Stakes G3 3up 1800T So Si Bon
20201114 VIC Sandown Summoned Stakes G3 4upm 1500T Missile Mantra
20201114 WA Ascot R.J. Peters Stakes G3 3up 1500T Truly Great
20201114 WA Ascot W.A. Champion Fillies Stakes G3 3yof 1600T Watch Me Dance
20201114 WA Ascot Colonel Reeves Stakes G3 3up 1100T Celebrity Queen
20201121 WA Ascot WA Guineas G2 3yo 1600T Watch Me Dance
20201121 WA Ascot Railway Stakes G1 3up 1600T Inspirational Girl
20201128 NSW Rosehill Festival Stakes G3 3up 1500T Outrageous
20201128 WA Ascot Winterbottom Stakes G1 3up 1200T Elite Street
20201205 QLD Doomben George Moore Stakes G3 3up 1200T Hard Empire
20201205 WA Ascot A.J. Scahill Stakes G3 3up 1400T Kementari
20201205 WA Ascot Kingston Town Classic G1 3up 1800T Truly Great
20201212 NSW Randwick Villiers Stakes G2 3up 1600T Greysful Glamour
20201219 WA Ascot Ted Van Heemst Stakes (CB Cox Stakes) G2 3up 2100T Truly Great
20201226 NSW Randwick Summer Cup G3 3up 2000T Spirit Ridge
20201226 QLD Eagle Farm B.J. McLachlan Stakes G3 2yo 1200T Alpine Edge
20201226 QLD Eagle Farm Grand Prix Stakes G3 3yo 2200T The Elanora
20201229 NSW Gosford Belle Of The Turf Stakes G3 3upfm 1600T Threeood

 
 

Sponsored Link