Graded Races (April 7)

Time
(Tokyo)
Time
(Local)
Country Course Race Win
10:30 11:30 AUS Royal Randwick Kindergarten Stakes (G3)
11:10 12:10 AUS Royal Randwick Carbine Club Stakes (G3)
11:45 12:45 AUS Royal Randwick P J Bell Stakes (G3)
12:55 13:55 AUS Royal Randwick Chairman’s Handicap (G2)
13:20 16:20 NZ Te Aroha NZ Thoroughbred Breeders Stakes (G1)
13:30 14:30 AUS Royal Randwick Sires’ Produce Stakes (G1)
14:10 15:10 AUS Royal Randwick Australian Derby (G1)
14:50 15:50 AUS Royal Randwick T J Smith Stakes (G1)
15:30 16:30 AUS Royal Randwick Doncaster Mile (G1)
15:35 15:35 JPN Hanshin Hanshin Himba Stakes (G2)
15:45 15:45 JPN Nakayama New Zealand Trophy (G2)
16:10 17:10 AUS Royal Randwick Adrian Knox Stakes (G3)
21:10 14:10 SAF Turffontein Pretty Polly Stakes (G3)
21:45 14:45 SAF Turffontein Protea Stakes (G3)
22:20 15:20 SAF Turffontein Man O’ War Sprint (G3)
22:55 15:55 SAF Turffontein H F Oppenheimer Horse Chestnut Stakes (G1)
23:35 16:35 SAF Turffontein SA Classic (G1)
0:15 17:15 SAF Turffontein SA Fillies Classic (G1)
1:25 18:25 SAF Turffontein Caradoc Gold Cup (G3)
2:00 14:00 BRZ Cidade Jardim Grande Premio Presidente Waldyr Prudente de Toledo (G3)
4:00 16:00 BRZ Cidade Jardim Grande Premio Presidente Raphael Aguiar Paes de Barros (G3)
4:15 16:15 BRZ Gavea Grande Premio Jose Paulino Nogueira (G3)
4:30 16:30 BRZ Cidade Jardim Grande Premio Prefeito Fabio da Silva Prado (G2)
4:38 15:38 USA Aqueduct Gazelle Stakes (G2)
5:00 16:00 USA Keeneland Commonwealth Stakes (G3)
5:00 17:00 ARG Palermo Gran Premio Gilberto Lerena (G1)
5:00 17:00 BRZ Cidade Jardim Grande Premio Presidente Jose Cerquinho de Assumpcao (G3)
5:11 16:11 USA Aqueduct Excelsior Stakes (G3)
5:30 13:30 USA Santa Anita Park Providencia Stakes (G3)
5:35 16:35 USA Keeneland Shakertown Stakes (G2)
5:44 16:44 USA Aqueduct Carter Handicap (G1)
6:00 18:00 ARG Palermo Gran Premio de Honor (G1)
6:10 17:10 USA Keeneland Madison Stakes (G1)
6:17 17:17 USA Aqueduct Bay Shore Stakes (G3)
6:45 17:45 USA Keeneland Ashland Stakes (G1)
6:55 17:55 USA Aqueduct Wood Memorial Stakes (G2)
7:00 19:00 ARG Palermo Clasico Benito Villanueva (G2)
7:23 18:23 USA Keeneland Blue Grass Stakes (G2)
7:30 15:30 USA Santa Anita Park Santa Anita Derby (G1)
8:00 16:00 USA Santa Anita Park Royal Heroine Stakes (G2)
8:30 16:30 USA Santa Anita Park Santa Anita Oaks (G1)
9:10 19:10 MEX Las Americas Clasico Handicap Presidencial (G1)

World Clock